Svetainės žemelapis
English Russian Polish
Klausimai-atsakymai
Aktyvus laisvalaikis
2017-10-21 paklausė: Dovile
Laba diena, noreciau suzinoti ar vyksta Birstone pilates uzsiemimai? Spausdinti

Laba diena,

pilates užsiėmimai vyksta Judesio namuose, Jaunimo g. 6, mob. 8 643 40 093.

pagarbiai,
Akvilė Grigaitė
Birštono TIC

2017-06-13 paklausė: Irena
Sveiki, noriu pasiteirauti, ar yra galimybe, uzsisakyti dviviety kambari sanatorijoje ,,Versme"
nuo 06.16 d. iki 06.18 d.?
Aciu, Irena
Spausdinti

Laba diena,

Jūsų užklausimas perduotas sanatorija "Versmė" registratūros personalui, kuris susisieks su Jumis ir pasiūlys paslaugas.

pagarbiai
Akvilė
Birštono TIC

2017-06-08 paklausė: Zenonas
at galite padeti apsigyventi vienam vyrui nuo liepos 24 iki rugsejo 11 butinas saldytuvas kava dusas didele lova iki 20eur lauksiu atsakymo savo el paste labia aciu Spausdinti

Laba diena,

pasiūlymus pateiksime elektroniniu paštu.

Birštono TIC
Akvilė

2017-06-06 paklausė: Gražina Martišienė
Laba diena.
Kokia apžvalginės 2 val. ekskursijos 20 žmonių grupei kaina?
Ačiū
Spausdinti
Sveiki,
ačiū, kad teiraujatės. Vienos valandos gido kaina grupei 13 Eur.
2017-05-18 paklausė: Dana
sveiki.mes esame vaiku globos namai aukstadvario sen.ciziunu kaimo.noretume birstone svesti birzelio 1 d.vaiku gynimo diena.ka galetume nuveikti,o svarbiausias klausimas,t,y,ar yra birstone dazasvydis.aciu Spausdinti
Sveiki,ačiū, kad teiraujatės.
Birštone pilna veiklų: edukacinės programos, baseinai įdomios ekskursijos. Dažasvydžio neturim, tačiau strėliasvydį tik rai turim.P askambink mums 8 319 65 740 - suderinsim super programą.

Linkėjimai iš kurorto.
2017-02-23 paklausė: mantas
sveiki 2017 02 25 parasyta kad vyks uzgavieniu svente birstone , noreciau suzinoti kurioje vietoje birstone ji vyks :) ir ar tikrai ji vyks :)
Spausdinti

Laba diena,

ačiū už pastabą, pridedame informaciją apie Užgavėnių šventę Birštone.

28 d. 15.00 Nemajūnų dienos centre (Topolių g. 1, Geležūnų k., Birštono sav.) Užgavėnių šventė. Laukiame Jūsų su gera nuotaika, o blynais ir arbata pasirūpinsime mes! Šventės metu apdovanosime gražiausią kaukę ir mieliausią šypseną! Plačiau www.nemajunudc.lt.
28 d. 15.30 „Tulpės" sanatorijos kiemelyje (šalia korpuso Nr. 6, B. Sruogos g. 4A) Užgavėnių šventė. Aprangos kodas – Užgavėnių kaukės. Vaišės – suneštinės. Nuotaika – šventinė. Šventės metu virsime sriubą, kepsime blynus, šoksime, dūksime, varysime žiemą iš kiemo! Plačiau www.tulpe.lt.

Akvilė
Birštono TIC

2016-10-12 paklausė: Paulina
Sveiki esu ištestinių studijų socialinių mokslų krypties studentė.Taip pat šiais metais baigiau dvejų metų profesnę mokyklą dailiųjų keramikos dirbinių spec. Ieškau darbo paslaugų teikimo ir aptarnavimo srity. Esu dirbusi užsienyje.Čia Lietuvoje dirbau Mon Ami kepyklėlėje. Esu pareiginga, atsakinga ir darbšti. Nebijau įvairaus pobūdžio darbų. Vertinu žmogaus laisvę bei kūrybą, todėl skiriu prioritetą tokiam darbui, kuris suteiktų galimybę pritaikyti įkvepiančias idėjas šiuolaikinėje veikloje. Esu komunikabili, mėgaujuosi abipusiu žmonių bendravimą apjungiančiu ryšiu, tad patirtį auginu užsiimdama visuomenine savanorine veikla (padedu nepriteklių kenčiantiems žmonėms, rūpinuosi senoliais). Taip pat daug keliauju. Keliones sieju su dvasiniu ieškojimu bei tobulėjimu, siekiant pažinti pasaulio grožį ir skleisti jį aplink save. Palaikau sveiką gyvenimo būdą, dalyvauju įvairiose asmenybės augimą skatinančiose paskaitose bei kitais įmanomais būdais įgyju žinias, gerinančias ne tik mano, bet ir aplinkinių gyvenimo kokybę. Mano pagrindinis tikslas - bendrumu bei idėjomis auginti ir skleisti meilę Žemėje per kiekvieno individualią prigimtį.
Būtų malonu gauti galimybę dirbti jūsų kuriamoje pramogų bei verslo erdveje.
Spausdinti

Džiaugiamės jūsų puikia patirtimi. Rekomenduojame prisijungti prie Birštono bendruomenės socialinėje erdvėje Facebook - šioje grupėje skelbiami pranešimai ieškantiems ir jau radusiems.

2016-08-18 paklausė: VIRGINIJA
laba diena,
šį šeštadienį ,rugpjūčio 20d. planuojame atvykti į Birštoną 50 žmonių grupė. Ar yra gidas,kuris trumpai( 1 val. bėgyje) galėtų supažindinti su Birštonu ir kiek tai kainuotų? Ačiū, lauksiu atsakymo.
Spausdinti

Laba diena,

dėl gido paslaugos prašome susieksti su mumis šiandien, kad galėtume Jums užsakyti gidą.
Mob. 8 611 36713

pagarbiai,
Akvilė
Birštono TIC

2016-07-25 paklausė: nijole
Turiu rankomis megztu ivairiu darbeliu ir noriu parduoti.Kur ir kada galima tai padaryti Kiek kainuotu vieta ir i ka reiktu kreiptis.Uz atsakyma is anksto dekoju.NIjole

Spausdinti

Kviečiame prekiauti naujoje prekybos aikštelėje Birštone!
Maloniai kviečiame prekiautojus ir ūkininkus savo užauginta produkcija (daržovėmis, vaisiais, maisto produktais, gaminiais), rankdarbiais, meno kūriniais prekiauti naujoje aikštelėje Birštono mieste (adresu B. Sruogos g. 23 A). Informuojame, kad nemokamai prekybai yra skirti aikštelėje esantys stalai ir suolai. Prekybinius namelius galite išsinuomoti, pradinė vieno namelio-paviljono nuomos kaina – 21,00 Eur / mėn.
Dėl prekybos teiraukitės: Birštono savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyrius, Vida Barysienė, tel.: (8 319) 56 020, mob. tel.: 8 671 03791, el. p. vida.barysiene@birstonas.lt
Dėl nuomos teiraukitės: Birštono savivaldybės administracijos Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyrius, Nijolė Vaitkevičienė, tel. (8 319) 62 005, mob. tel. 8 610 77162, el. p. nijole.vaitkeviciene@birstonas.lt

pagarbiai,
Birštono TIC
Akvilė

2016-06-30 paklausė: Renata
Laba diena,
skiltyje "vaikams" nėra jokios informacijos. Ar yra kokių žaidimų aikštelių?
Ačiū
Spausdinti

Laba diena,

atsiprašome, bet dėl techninių svetainės sprendimų vaikų skiltis neaktyvi.
Vaikų žaidimų aikšelės: Druskupio g., Centrinis parkas, "Eglės" sanatorijos kieme.

Akvilė
Birštono TIC

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Į pradžią
Sanatorijos, SPA
Aktyvus laisvalaikis
Nakvynė
Maitinimas
Renginiai
Konferencijų organizavimas
V A I K A M S
Naujienų prenumerata

Birštono turizmo
informacijos centras
B. Sruogos g. 4, LT-59209
Birštonas, Lietuva
Tel. +370 319 65 740
El. paštas:
info@visitbirstonas.lt
www.visitbirstonas.lt


Darbo laikas
I-V 9.00-18.00
VI 10.00-18.00
VII 10.00-16.00

© Birštono turizmo informacijos centras. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.