Atgal

Įtaigos svarba pristatant savo produktą ar paslaugą

Mokymas
Nemokamas
Renginio data
2021-05-31 10:00 Iki 13:00

apie

Įtaigus ir sklandus produkto pristatymas bei reprezentavimas – neatsiejama pardavimo proceso dalis. Gegužės 31 d. Jūratė Danėnienė – Kauno mokslo ir technologijų parko inovacijų ir verslumo paslaugų ekspertė – pristatys metodikas bei pasidalins patarimais, kaip įtaigiau ir sklandžiau tiksliniam klientui pristatyti savo prekę ar paslaugą.
Pranešėja Jūratė Danėnienė turi ilgametę patirtį pardavimų ir viešojo kalbėjimo srityse. Jūratė yra atsakinga už startuolių konsultavimą Kauno mokslo ir technologijų parke, padeda vystant jų produktus.
Būtina registracija: https://bit.ly/3eKAyvT
Daugiau informacijos: +370 686 25880, spiecius.birš[email protected]
Plačiau apie „Spiečių“: http://bit.ly/spiecius
▪️▪️▪️
Bendradarbystės centras „Spiečius“ – tai „Versli Lietuva“ sukurta aktyvaus verslo erdvė, pritaikyta smulkiesiems ir vidutiniams verslininkams auginti ir plėsti savo verslus, stiprinti verslumo kompetencijas, bendradarbiauti tarpusavyje ir taip rasti naujus verslo partnerius. „Spiečiai” veikia trylikoje Lietuvos miestų: Alytuje, Ukmergėje, Visagine, Birštone, Plungėje, Šiauliuose, Tauragėje, Panevėžyje, Rokiškyje, Utenoje, Klaipėdoje, Kėdainiuose ir Marijampolėje.