Atgal

Kaunas Piano Festivalio’2021 koncertas

Koncertas
Nemokamas
Renginio data
2021-07-18 17:00 Iki 19:00

apie

Trečiasis Kaunas Piano Fest 2021 dalyvių koncertas. Visi koncertai yra nemokami. Maloniai kviečiame!

Lina Žutautaitė šiais metais baigė bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, keturis metus studijavusi prof. Jurgio Karnavičiaus klasėje, o dar visai neseniai pagal tarptautinę „Erasmus“ studijų programą pasisemti naujų patirčių buvo išvykusi į Glazgą, kur Škotijos Karališkojoje konservatorijoje ji turėjo galimybę studijuoti pas prof. Fali Pavri.

Lina nuo mažens sėkmingai dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose pianistų konkursuose, įvairiuose festivaliuose, aukšto meistriškumo pamokose. Ji yra grojusi Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Austrijos, Italijos ir Škotijos koncertinėse erdvėse.
Pianistės VIII Tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurse tapo dviejų specialiųjų prizų laimėtoja – S. Karoso labdaros ir paramos fondo įsteigto prizo už geriausią M. K. Čiurlionio kūrinio atlikimą bei „Kaunas Piano Fest“ įsteigto specialaus prizo geriausiai pasirodžiusiam atlikėjui studijuojančiam Lietuvoje. Kiek vėliau, Nijolės ir Jono Dėdinų fondo LMTA fortepijono katedros studentų konkurse bei IV Nacionaliniame studentų ir moksleivių pianistų koncertmeisterių konkurse Lina pelnė I-ąsias vietas.

Mateusz Maciołek, lenkų pianistas baigęs Fryderyk Chopin muzikos mokyklą Opolėje, pas profesorę Celiną Hellerową. Pianistas yra Lenkijos jaunųjų instrumentalistų forumo Rybnike 3-iosios vietos laimėtojas. Mateusz yra grojęs solo rečitalius Vengrijoje bei Lenkijoje. Kaip solistas yra pasirodęs su Opoles simfoniniu orkestru, o jo įrašai buvo pasirodę Opolės radijuje.

Šiuo metu Mateuszas studijuoja fortepijoną Stanislovo Moniuszko muzikos akademijoje Gdanske, Lenkijoje, pas profesorių Waldemarą Wojtalį, o kamerinę muziką – pas profesorę Anną Prabucka-Firlej ir profesorių Robertą Kwiatkowskį. Jis taip pat scenoje koncertuoja su ansambliu „Nord Piano Trio“. 2021 m. su šiuo kameriniu ansambliu jis laimėjo 3-ąją vietą tarptautiniame ISCART muzikos konkurse Lugane, Šveicarijoje.