Atgal

Pėsčiųjų žygis „Žvėrinčiaus takais“

Kiti renginiai
Nemokamas
Renginio data
2021-02-16 Iki 2021-03-11

apie

Šiemet dėl visoje šalyje paskelbto karantino bei lauke spaudžiančio šaltuko tradiciniu tapęs pėsčiųjų žygis keičia formatą ir kviečia visus Birštono gyventojus Vasario 16-ąją – Valstybės atkūrimo dieną – paminėti ne tik aktyviai, bet ir SAUGIAI! Norėdami dalyvauti žygyje, pasirinkite Jums tinkamą laiką nuo Vasario 16 dienos iki Kovo 11 dienos, būtinai įvertinkite oro sąlygas bei karantino situaciją, šiltai bei patogiai apsirenkite ir... PIRMYN!
Birštono jaunimo klubas kartu su Birštono atvira jaunimo erdve Žvėrinčiaus miško take esančiose pavėsinėse paliks Jums DVI nuorodas, prie kurių nusifotografavę ir atsiuntę nuotraukas mums adresu [email protected], gausite žygį įamžinančius diplomus, o pasibaigus karantinui, galėsite atsiimti šių metų medalius! Medalius, kaip ir kasmet, mums su meile paruošė kraštietis, keramikas Vidas Radzevičius.
SVARBU! Diplomus gaus visi Žvėrinčiaus miške nuorodas radę ir prie jų nusifotografavę bei nuotraukas mums atsiuntę žygeiviai. Siųsdami nuotraukas, laiške parašykite savo vardą, pavardę ir sutikimą, jog Jūsų nuotraukos būtų publikuojamos Birštono jaunimo klubo Facebook paskyroje su kitais žygio dalyviais. Žygį įveikus kartu su šeima, užtenka vieno laiško su Jūsų vardais, pavardėmis bei įveiktą žygį patvirtinančiomis nuotraukomis, diplomus gaus kiekvienas šeimos narys. Virtualius diplomus išsiųsime gavę Jūsų nuotraukas, o atspausdintus diplomus galėsite atsiimti kartu su rankų darbo medaliais, pasibaigus karantinui, bet ne anksčiau nei po Kovo 11 dienos. Kaip ir kasmet, medalių turėsime net 100, todėl esant dideliam susidomėjimui mūsų renginiu, medalių dalybas patikėsime burtams ir išdalysime juos šimtui laimingųjų! ATKREIPIAME DĖMESĮ, jog visiškai nesvarbu, ar laiškus mums atsiųsite pirmieji ar šimtas pirmieji, tai neturės jokios įtakos medalių dalyboms. Kviečiame mėgautis šiuo žygiu Jums tinkamiausiu metu, įsivertinus oro sąlygas bei sąmoningai laikantis karantino ribojimų!