Atgal

„Pitch deck“ mokymai: kaip pristatyti savo įmonę ar verslo idėją?

Mokymas
Nemokamas
Renginio data
2021-08-05 10:00 Iki 14:00

apie

„Verslios Lietuvos“ bendradarbystės centrai „Spiečius“ kartu su partneriais – „Talent Garden Kaunas“, Panevėžio mokslo ir technologijų parku ir „Light House“ – kviečia į renginį „Pitch deck“ mokymai: kaip pristatyti savo įmonę ar verslo idėją?

Šis renginys skirtas kūrėjams, verslo atstovams ar didelių įmonių skyriaus komandoms, norinčioms sukurti nepriekaištingą savo įmonės ar verslo idėjos pristatymą – „pitch deck“. Šie mokymai taip pat skirti ieškantiems būdų, kaip prisistatyti turint laiko limitą ar specifinę auditoriją (pavyzdžiui, vertinimo komisiją).

Renginyje bus pristatyta mokymų programa/metodas, kurį jau sėkmingai išbandė įvairūs startuoliai. Tai aiškiai apibrėžtų veiksmų ir taisyklių rinkinys, kuriuo vadovaujantis galite išgryninti, susisteminti ir vizualizuoti esmines jūsų pristatymo dalis, taip sukuriant nuoseklią ir įtraukią istoriją. Svarbiausia, jog baigtinis rezultatas yra ne tik prezentacija, bet atsakymas – ką ir kodėl darote.

Dažniausiai šis metodas taikomas tobulinant jau turimą prezentaciją: visa informacija skaidoma taikant „design thinking“ ir režisūros principus. Bandoma klausytoją įvesti į esamą aplinką, aiškiai atskirti emocinę, funkcinę ir poreikių dalis.

Renginio pranešėjas: Artūras Bulota, „Talent Garden Kaunas“ įkūrėjas, fotografas ir kultūros entuziastas.
Numatoma renginio trukmė: apie 4 val.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija: https://bit.ly/2V2SPNT