Atgal

Sveika savivertė: kaip kurti sveikus tarpusavio santykius?

Kiti renginiai
Nemokamas
Renginio data
2021-04-07 17:00 Iki 18:00

apie

Gyvenimo kokybė ir vertė prasideda nuo požiūrio į save, todėl savęs vertinimas yra nuomonė, kuri apibrėžia mūsų santykį su pačiu savimi. Turėdami sveiką savęs vertinimą, esame linkę pozityviau mąstyti ar priimti gyvenimo iššūkius. Tai leidžia mums lengviau įveikti tarpusavio santykiuose kylančius sunkumus ir spręsti konfliktus. Savivertė pradeda formuotis santykyje, kurį kuriame su tėvais / globėjais nuo pat vaikystės. Nuo mūsų vaikystės patirties priklauso mūsų pačių požiūris į save ir kitus.  
 
Paskaitos metu kalbėsime:

Kas yra savivertė ir kaip ją ugdyti?
Kaip savivertė veikia mane ir kokią įtaką ji turi kuriant tarpusavio santykius su kitais?
Kas padeda (gali ir būti „kaip kurti“, priklauso apie ką kalbėsi) kurti pagarbius santykius poroje?
 
Dalyvavimas nemokamas. Paskaitą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Dalyvių skaičius ribotas. Registruotis galite https://forms.gle/sMjbtrD1wbK6qkC48. Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą. Paskaitos įrašas nebus daromas, todėl svarbus punktualus dalyvių susijungimas bei kompiuterinės įrangos išbandymas iki paskaitos.
 
Lektorė: psichologė Agnė Garmuvienė, turinti 2 metų patirtį dirbant asmens sveikatos priežiūros srityje, konsultuojant pacientus sergant įvairiomis ligomis. Veda seminarus skirtus specialistams ir visuomenei apie profesinį perdegimą, streso įveikos metodikas, profesinių tarpusavio santykių kūrimą darbovietėje ir  santykių kūrimą šeimoje, susirgus vienam iš šeimos narių. Įgijusi onkopsichologijos specializaciją.